WebKiller.pl
Znajdź nas na



Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak grać po przerwie?
#1
Wiele osób prawdopodobnie miało przerwę od grania w CS:GO. Przerwy mogły być wywołane chęcią przerwania gry przez spotkanie toksycznych graczy, lub cheaterów, których mimo starań Valve ciągle jest sporo. Być może ktoś cierpiał na awarię sprzętu do grania, routera, lub po prostu nie grał ze swoich własnych powodów. I teraz chciałbym dać kilka porad, jak wrócić do formy sprzed przerwy.

[Image: 690588ce-61a3-4afd-9523-c58d38af1568.png]


Po pierwsze: Obejrzyj jakiś turniej, aby przypomnieć sobie mapy, różnego rodzaju miejscówki przydatne do zachowywania broni, lub podłożenia bomby. Ta wiedza z powodu sklerozy u starszych, i młodszych mogła być zapomniana.

Po drugie: Nie musisz od razu grać meczy turniejowych. Polecam poćwiczyć grę na różnych serwerach FFA, lub Aren, które przypomną ci patterny rozrzutu strzałów, lub pomogą ci wyczuć czułość myszy.

Po trzecie: Jeśli uważasz to za potrzebne, nie wahaj się zmienić ustawień obrazu, czułości, lub klawiszy. W tej grze nie ma ustalonych standardów, możesz zmieniać te statystyki według uznania. Jeśli czujesz, że mysz jest zbyt czuła, lub brakuje tej precyzji, to możesz to zmienić w ustawieniach myszy, lub korzystając z komendy w konsoli (trzeba włączyć w ustawieniach gry, i wywołać przyciskiem ~) Sensitivity <wartość>

Po czwarte: Nie zniechęcaj się do gry. Im więcej (lub im dłuższe) przerwy tym gorzej powrócić do formy. Jeśli raz ci nie wyjdzie, możesz próbować do skutku. Często pierwszy mecz dnia jest najgorszym, ponieważ mięśnie są nierozruszane i jest się rozkojarzonym. Zwykle drugi, i kolejny mecz wychodzi dużo, dużo lepiej.

Po piąte: Wyczuj myszkę, i przypomnij mięśniom ruchy, które są potrzebne do gry. Mam tutaj na myśli strafe, patterny strzałów, oraz wychylanie. Na tym forum znajdują się poradniki dotyczące wszystkich tych zagadnień.


Oto pięć przykazań, które na pewno pomogą ci wrócić do twojej formy, w czasach świetności!
Pomogłem? Daj +Rep!
Pomogłem bardzo? Daj Donate korzystając z linku to profilu Oczko
Jakieś pytania, niejasności, błędy w tematach? Wyślij wiadomość ! Profil Steam
"Nie ilość, ale jakość".

Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)